+38 (093) 165-68-94,   +38 (066) 972-40-77, +38 (044) 221-49-97
Корзина
 x 
Кошик порожній

Новий розділ Металеві стелажі

Запрошуємо вас до нового розділу на сайті: Металеві стелажі. 

Незалежно від того, скільки вільного місця у вас є, здається, що його вам ніколи не буде достатньо. Ось чому стелажі такі зручні. Вони збільшують простір, і позбавляють від безладу, створюючи систему зберігання для вас та вашого бізнесу.
Стелажі не тільки організовують ваш простір, але й роблять його більш безпечним. Розкидані по підлозіпредмети можуть бути причиною травмування.
Ми пропонуємо вашій увазі металеві стелажі.
Металеві стелажі – це поличні системи зберігання для складських і торгових приміщень. Вони використовуються для архіву, офісних, торгових і складських приміщень. Такі стелажі незамінні при розміщенні вантажу і папок з документами. Вони можуть використовуватися в приміщеннях будь-якого розміру, адже продумана конструкція економить місце. Якщо потрібно купити металеві стелажі, зробіть це в інтернет-магазині SG Office.
Металеві полиці прямокутної форми мають вертикальні опори по всіх чотирьох кутах, які також слугують опорними ніжками. Полиці з цільного металу кріпляться до вертикальних опор. Ці металеві полки можуть витримати велику вагу. Більшість металевих стелажів містять не менше чотирьох полиць.
Монтаж металевого стелажу
Встановлення стелажів для зберігання - це робота, з якою більшість людей може впоратися самостійно, використовуючи відповідні інструменти. Якщо металева полиця буде стояти окремо, переконайтеся, що вона правильно вирівняна. Якщо хоч одна опорна ніжка буде нещільно стояти на підлозі, стелаж буде хиткий.
 

 

Додати Коментарі або Відгуки

Захисний код
Оновити